Obok oferowanych od dłuższego czasu i sprawdzonych tandemów kosiarkowych FAMAROL przygotował nową wersję zestawu przeznaczonego na duże powierzchnie użytków zielonych. Składa się on z trzech doskonale znanych kosiarek ALKA XL montowanych po obu stronach i z przodu ciągnika. Ten super wydajny zestaw ( 7-8 ha/h) charakteryzuje się stosunkowo niewielkim zapotrzebowaniem mocy, w granicach 120 - 170 KM.

Zestaw składa się z zawieszonych na wspólnej ramie dwóch kosiarek pracujących po obu stronach ciągnika oraz kosiarki czołowej. Przeznaczony jest do pracy na dużych areałach. Elementy robocze i zmodernizowany system kopiowania terenu zostały wykonane na bazie sprawdzonych kosiarek Alka XL. Do pracy maszyną wymagany jest ciągnik wyposażony w przedni TUZ i WOM pracujący z prędkością 1000 obr/min.

Dzięki symetrycznemu rozłożeniu masy maszyna jest bardzo łatwa w obsłudze i nie obciąża nadmiernie ciągnika. Kosiarki tylne do transportu składane są hydraulicznie za ciągnikiem. Takie rozwiązanie powoduje, że podczas przejazdu po nierównym terenie ciągnik nie jest narażony na gwałtowne przechyły boczne, jak w przypadku kosiarek ustawianych do transportu pionowo z boku ciągnika, co przeciąża układ zawieszenia i może być niebezpieczne.

W zależności od potrzeb, kosiarki mogą być wyposażone w spulchniacz lub zgniatacz pokosu co przyspiesza przesychanie materiału i często eliminuje potrzebę dodatkowego przejazdu w celu przetrząsania trawy przed jej ostatecznym zbiorem z pola. Brak konieczności przetrząsania powoduje oszczędności czasu, paliwa i upraszcza proces żniwny. Zestaw występuje w dwóch wersjach szerokości roboczej.

Did read something about Kamagra 100mg or Kamagra Oral? If you're concerned about erectile disorder, you probably know about it. A generic sexual complaint among men is the erectile disfunction. Because some of sexual problems are medical emergencies, it is big to know what to do if they happen. Some men take more medicatio ns later in period and some have sexu al side effects that result in erectile disfunction. Hormones fuel interest in sex. Finally, such kind of difficulties can be an early warning symptom of severe health problems, such as diabetes.